Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tabletki

Witam mam zapalenie Colitis Chronica leki jakie biorę Sulfasalazyna 500mg 3na dobę lecz leki skończyły mi się posiadam Mesalazyne… >>

90 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Okres

Witam dziewczynie spóźnia się okres 4 dzień miesiąc temu też się spóźnił o 3 dni ma 16 lat ostatnio ze sobą wspolzylismy… >>

17 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Okolice intymne

Witam mam coreczke ktora ma 9 miesiecy od dwoch dni ma zaczerwiniona "cipeczke" probowalam jej zlagodzic to maka ziemniaczana… >>

280 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Test

Czy po spożyciu amfetaminy [censored] wykryje od razu obecność w moczu >>

641 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Płuca, koronawirus

W dzieciństwie (8-12 r.z.) często chorowałam na zapalenie płuc i oskrzeli (bakteryjne, wirusowe, chyba każdy możliwy rodzaj),… >>

339 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Skierowanie na badanie cmv w ciazy

Witam jestem w 5mc ciazy dostalam skierowanie na badanie cmv [censored] potwierdzajacy co to znaczy ze jestem chora? >>

298 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Skierowanie na badanie cmv w ciazy

Witam jestem w 5mc ciazy dostalam skierowanie na badanie cmv [censored] potwierdzajacy co to znaczy ze jestem chora? >>

309 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

L4

Dzień dobry, moje pytanie dotyczy zwolnienia lekarskiego wstecz od lekarza psychiatry. Ile dni/tygodni /miesięcy wstecz… >>

335 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bol glowy

Mam silny bol glowy w ciazy jestem w 9 tyg a wzielam juz 2 tabletki paracetamolu a bol jest nadal silny >>

84 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Eye q

Witam dziecko dostało syrop eye q dawkowanie 2x10 ml. Chciałabym się dowiedzieć jakie dawkowanie byłoby przy braniu tabletek… >>

354 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...