Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Uciazliwa kurzajka

Dzien dobry . Mialem na palcu kurzajke od wielu lat, srednica okolo 3mm. Postanowilem ja usunac srodkami dostepnymi w aptece… >>

399 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Afty

WitamrnW mojej jamie ustnej mam mnóstwo aft, nie mogę się ich kompletnie pozbyć a używałem chyba już wszystkiego. Jedne… >>

359 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Ogólne badanie moczu z oceną właściwości fizycznych, CHEMICZNYCH

Witam. Dostałem skierowanie na " Ogólne badanie moczu z oceną właściwości fizycznych, CHEMICZNYCH oraz oceną mikroskopową… >>

341 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. Pos stosunku z moim partnerem zauwazylam plamienie z dróg rodnych pragne podkreślić że jestem w 12tygodniu ciąży.… >>

18 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ogólne badanie moczu z oceną właściwości fizycznych, CHEMICZNYCH

chodzi o skierowanie na " Ogólne badanie moczu z oceną właściwości fizycznych, CHEMICZNYCH oraz oceną mikroskopową osadu"… >>

402 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Prośba o interpretację wyniku badań w kierunku toxoplazmozy

Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji wyników badań w kierunku toxoplazmowy. Badanie ywkonywane było w w 11 tyg. ciąży… >>

324 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Rak prostaty z przezutami

Witam, mój ojciec 67 lat ma raka prostaty z przezutami do płuc, kości. Zdiagnozowano rok temu. Jest po radioterapii, przyjmuje… >>

383 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Brak okresu

Powinnam dostać osres 10.05. 2020 do tej pory nie dostałam robiłam testy i są negatywnie. >>

38 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne

Witam, mam 26 lat. Chciałam zasìegnąć porady w sprawie tabletek antykoncepcyjnych. Przez 4 lata brałam tabletki Belara ale… >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

nawracajcie krwawienia

Dzień dobry,obecnie jestem w 16 tyg ciąży, od 7 tyg miałam już 4 silne krwawienia . W 14 wykryto krwiak który delikatnie… >>

296 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...