Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Duszność po wysiłku

Od ponad roku mam problem, gdy podejmuje gwałtowny wysiłek np (stosunek płciowy) odczuwam pieczenie w klatce piersiowej… >>

414 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

HIV

Czy przed operacją są robione badania na wirusa HIV? Poznałam kobietę, która nie miała się gdzie podziać po operacji. Rozmiękczyła… >>

51 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Witam 27.04.2020 na iść pęcherzyk wynosił 7mm dziś na iść 20.05.2020 pęcherzyk wynosi 11mm czy ciąża rozwija się prawidłowo?… >>

86 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne

Witam pisze z takim zapytaniem. Przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne lecz 2 miesiące temu odstawiłam teraz chciałabym… >>

14 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Żylaki

Witam.W styczniu miałem operację na żylaki lewej i prawej (na lewej nodze żylaki były większe) nogi. Dwa tygodnie temu biegałem… >>

417 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Opryszczka pierwotna

Witam. Jestem w 33 tyg ciazy. Na palcu ( kciuk) pojawila mi sie opryszczka - tak stwiwrdzil lekarz rodzinny. Nigdy wczesniej… >>

294 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Środki na libido dla kobiet

Dziewczyny czy stosowałyście może środki na libido dla kobiet? Ogólnie od około 2 lat nie mam ochoty na seks i to praktycznie… >>

326 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

zmiana na penisie i ból

Witam serdecznie! Trzy miesiące temu zauważyłem guzek/zgrubienie po wewnętrznej stronie napletka. Niedługo później pojawił… >>

395 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

bol balca

Witam. mam problem ze środkowym palcem lewej reki. Rano po przebudzeniu nie moge rozprostować palca srodkowego, coś w stylu… >>

333 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Bóle podbrzusza i brzucha po miesiączce

Od 3 miesięcy po skończeniu się miesiączki nadal utrzymuje się ból w okolicach brzucha przez kilkanaście dni nawet po owulacji… >>

342 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...