Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Nerwica

Dzień dobry,mam pytanie od grudnia 2019 mam bóle pleców na wysokości nerek i brzucha z lewej strony, piekący, skurczowy… >>

407 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Witam, planuje z męże dziecko, zaczniemy się starać w lipcu 2020r. Pracuje w aptece jestem osobą młodą mam 25 lat więc stąd… >>

25 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dyskopatia

Witam. Mam 23 lata i miałam zrobiony rezonans LS. Wynik nasteoujacy: Zmiany zwyrodnieniowe krążka L4-L5 wyrażone obniżeniem… >>

387 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

312 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Brak orgazmu u kobiety

No nie mogę. Dodam,że nie mam problemu z orgazmem samodzielnie, jak się masturbuję. Ale jak dochodzi do stosunku to nie… >>

362 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Słabe libido i niepełna erekcja

Jest to mój pierwszy post na tym forum. Prosze o poradę co robić gdy ma się słabe libido i nie jest się w stanie osiągnąć… >>

446 Wyświetleń

9 Odpowiedźi

Problem z okresem

ForumGinekologiczne.pl – portal wiedzy o ginekologii i położnictwie Szukaj w serwisie Logowanie Forum Artykuły i porady… >>

298 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Problem z naderwanym paznokciem

Witam! Otóż około 4 miesięcy temu naderwałem paznokci w skutek wypadku, cały zbladł i krew z niego leciała, był podniesiony… >>

366 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Wysypka u dziecka

Witam mój SYN od wczoraj ma wysypke na plecach mówi że to piecze i swędzi mam zdjęcia jeśli ktoś mógłby mi pomóc proszę… >>

382 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Wydłużanie nogi

Witam Otóż mam krótszą nogę o jakieś 8 być może 10 cm. Posiadam wrodzone zwichnięcie stawu biodrowego. Mam wstawioną endopreteze… >>

342 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...