Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Bol piersi

Witam mam problem z bolem piersi. Bylam na usg i mam powiekszone zraziki w piersiach. >>

5 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

TEST PAPPA +USG

Witam mam wyniki badań prenatalnych z wynikami testu pappa,są już naniesione lecz nie potrafie ich odczytać,czy ktoś może… >>

266 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zawroty głowy

Witam już około 2 tygodni źle się czuje kreci mi sie w glowie A jak wsiade do samochodu to po krótkiej trasie kreci mi sie… >>

8 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badanie nasienia

Witam. Prosze o odpowiedz czy z takimi wynikami badania nasienia jest szansa na naturalne poczęcie dziecka ? Czy wyniki… >>

71 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czerwona wysypka, piekąca i swędząca

Dzień dobry, mam 22 lata, nie zmieniałam płynów, nie jadłam nowych pokarmów ani płynów, wysypka jest najostrzejsza na przedramieniach-najbardziej… >>

343 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Podejrzewam ciążę

Dzień dobry. Podejrzewam,że jestem w ciąży, lecz jest za wcześnie aby sprawdzić to testem ciążowym z moczu i z krwi. Podczas… >>

303 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Torbiel pajęczynówki

Witam u mojego syna zdiagnozowano w główce torbiel pajęczynówki anomalia wrodzona. Czy to w jakiś sposób może wpłynąć na… >>

51 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból głowy

Witam, brata od 4 dni boli głowa. Ból jest silny, pulsujący, zwłaszcza przy skroniach. Brat przebywa w Szwecji, był właśnie… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Żel antybakteryjny jak zrobic

Witam posiadam następujące skladnikirnSpirytus 96 volt 1 litrrnWoda destylowana 1litrrnWoda utleniona 3 procent 100 mlrnGliceryna… >>

301 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wybór aparatu słuchowego

Orientujecie się co ile trzeba wymieniac aparat słuchowy? >>

431 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...