Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

RAK JĄDRA

4 Odpowiedźi 68 Wyświetleń 2020-08-14 18:37:57 Forum Urologiczne
witam, mam 28 lat i zawsze byłem zdrową osobą. Jakieś dwa miesiące temu zauważyłem, że moje jądro jest powiększone. Udałem się do lekarza, stwierdził zapalenie jądra i dał mi antybiotyk. Nie pomogło więc miałem robione usg. Lekarz, który je wykonywał w opisie stwierdził,że występują liczne zwapnienia i torbiele oraz powiększony węzeł chłonny. Różniej usg zobaczył urolog i skierował mnie na jak najszybsze badania pon kontem nowotworu jądra. Wcześniej odczuwałem tylko dyskomfort. Od jakiś dwóch dni, kiedy je dotykam, czuje kłujący ból. Moje pytanie brzmi czy ten nowotwór boli. Proszę o wypowiedz ludzi, który go mieli. Czekam na przyjęcie do szpitala ale do tego czasu dostanę...

zaglecow
1 Miesiąc Temu
Dzień dobry,

Nowotwór jądra jest najczęściej niebolesny. Najważniejsze w Pańskiej sytuacji to zachowanie spokoju i poczekanie na dokładne wyniki biopsji.

Pozdrawiam!
ggmu92
1 Miesiąc Temu

Drogi Panie,

niepokojącym objawem jest wyczuwalny guz, a także ból w obrębie moszny. Najczęściej powiększone jądro jest twarde i sprawia uczucie ciężkiego, wyraźnie cięższego od drugiego jądra, zazwyczaj jest niebolesne, choć nie jest to regułą.

capr09
1 Miesiąc Temu
Witam, powinien Pan najpilniej poinformować lekarza prowadzącego (urologa) o zmianie objawów i nasileniu objawów. Być może będzie potrzebny kolejny zestaw badań by upewnić się, czy wcześniej postawiona diagnoza jest prawidłowa. Pozdrawiam.
loading...