Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pieczenie języka od ponad roku

Dzień dobry, Od 1,5 roku zmagam się z pieczeniem języka. Rozpoczęło się w momencie podłamania psychicznego po rozstaniu… >>

359 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Zwolnienie z zajęć wf

Czy lekarz ortopeda może wystawić zwolnienie lekarskie z zajęć wychowania fizycznego na podstawie historii leczenia pacjenta… >>

400 Wyświetleń

8 Odpowiedźi

AMH

Mam 30 latrnWynik AMH 3,47 ng /mlrnCzy jest prawidłowy?? >>

365 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Ciąża

Witam, Pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki to 20 lipca, [censored] ciążowy wykonałam 27 sierpnia 2 razy i wynik wyszedł… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problemy serca po amfetaminie

Jestem dziewczyną w wieku 15 lat, od około pół roku zażywam amfetamine (prawie codziennie, co noc) i są to różne dawki,… >>

455 Wyświetleń

11 Odpowiedźi

Leki na depresję, a antykoncepcja.

Witam. Czy lek na depresję Tianesal może obniżać skuteczność działania tabletek antykoncepcyjnych Liberelle? Emilia. >>

352 Wyświetleń

9 Odpowiedźi

Dyskomfort moszna/krocze

Witam, Otóż od wczorajszego poranka odczuwam dyskomfort przy siedzeniu/chodzeniu w okolicach krocza. Nie potrafię określić… >>

465 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Co to moze byc?

Witam serdecznie. Od okolo 4 miesiecy cierpie...hmm... sam juz nie wiem na co >>

82 Wyświetleń

10 Odpowiedźi

Ciąża?

Witam. Najprawdopodobniej jestem w ciąży. Boje się powiedzieć mamie . Co robić ? >>

112 Wyświetleń

11 Odpowiedźi

interakcja leku z narkotykiem

Witam, od 5 tyg jestem uzależniony od amfetaminy, ok 1gram dziennie podzielony na 4 dawki. Choruję na zaburzenia osobowości… >>

411 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

loading...