Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Jakie niefarmakologiczne metody leczenia wytrysku

6 Odpowiedźi 45 Wyświetleń 2019-02-04 09:09:09 Forum Urologiczne
Jakie są obecnie dobre niefarmakologiczne metody leczenia przedwczesnego wytrysku? Próbowałem prezerwatyw ale mają na mnie słabe działanie :(

Tomek
1 Tydzień Temu

Przedwczesny wytrysk leczy się psychoterapią, ingerencją chirurga lub środkami farmakologicznymi - są leki, które działaja na powstrzymanie wytrysku opóźniając aktywność transporterów serotoniny, odpowiedzialnej za regulację wytrysku. Nie powinno sie jednak tego stosować bez potrzeby bo nie jest to zupełnie bezpieczne oraz najlepiej jest na początku tak jak tutaj piszesz spróbować sposobów niefarmakologicznych. Ze swojej strony polecam cała serię Orgasm control, a w szczególności na początku chusteczki. Ewentualnie spray.

Adam
1 Tydzień Temu

O tym nie słyszałem. Jak się tego używa?

Tomek
1 Tydzień Temu

Trzeba po prostu przed stosunkiem wetrzeć zawartość chusteczki w penisa. Są one jednorazowe. W składzie mają różnego rodzaju olejki eteryczne i znieczulacze. Które znieczula Cie na tyle, ze będziesz wszystko czuł i będziesz w stanie osiągnąć orgazm, jednocześnie wszystko czując. I nie mieć zmniejszonych odczuć wynikających ze stosunku.

Adam
1 Tydzień Temu

O tym nie słyszałem. Jak się tego używa?

Adam
5 Dni Temu

No dobra ale pytanie jest takie, czy jeśli to znieczuli mnie to czy nie znieczuli jednocześnie mojej partnerki?

Tomek
4 Dni Temu

Dlatego też wcześniej pisałem, że środek stosuje się na 15 minut przed stosunkiem. Dzięki temu będzie w stanie zadziałać u Ciebie, ale jednocześnie nie znieczuli jej.

loading...