Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Dyskomfort moszna/krocze

7 Odpowiedźi 55 Wyświetleń 2020-08-30 23:13:51 Forum Urologiczne
Witam, Otóż od wczorajszego poranka odczuwam dyskomfort przy siedzeniu/chodzeniu w okolicach krocza. Nie potrafię określić czy to dyskomfort bezpośrednio z moszny czy z okolic. To nie jest ból. Czasem zaboli mnie jądro, ale sam nie wiem czy to już po prostu nie nerwobóle. Żadnych innych dolegliwości nie mam, prócz dyskomfortu. Dodatkowo na worku mosznowym zauważyłem większą fioletową żyłę, która jest umiejscowiona pomiędzy jądrami. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Czy to są objawy nowotworowe?

KarolinaCh
1 Miesiąc Temu
WITAM 

nie ma co wysuwać od razu wniosków że może to być nowotwór, skontaktuj si z lekarzem rodzinnym,który da ci skierowanie do urologa 

MikiK
1 Miesiąc Temu

Ważnym elementem profilaktyki nowotworów jest samobadanie- w internecie znajdzie Pan informacje dotyczące samobadania jąder i objawów niepokojących.

Polecam skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu. Możliwa jest teleporada- bez potrzeby wizyty w przychodni. Będzie mógł Pan przedstawić mu swoje objawy, styl życia, choroby, przyjmowane leki. Na tej podstawie lekarz może przepisać leki (wystawić e-receptę), zlecić dalsze badania, poprosić o wizytę w przychodni celem badania lub wystawić skierowanie. 

capr09
1 Miesiąc Temu
Witam, polecam bezzwłocznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu albo do lekarza urologa. Po dokładniejszym wywiadzie oraz badaniu będzie można postawić słuszne rozpoznanie. W razie zaostrzenia objawów (zaczerwienie, ciepłota miejsca, wzmożony ból) proszę udać się do izby przyjęć. Pozdrawiam.
eliB
1 Miesiąc Temu
Dzień dobry,

zalecam wizytę u urologa, który przeprowadzi niezbędne badania.

zaglecow
1 Miesiąc Temu
Dzień dobry,

Nowotwory jąder najczęściej nie dają żadnych objawów bólowych. Proszę skontaktować się z urologiem, który wykona badania potrzebne do diagnozy opisywanego problemu.

Pozdrawiam!
JanetRoksana
1 Miesiąc Temu
Witaj! 

Proponuję konsultację z urologiem. 
Pozdrawiam!

loading...