Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Medyczna marihuana - ?

4 Odpowiedźi 111 Wyświetleń 2019-03-07 19:28:29 Forum Ogólne
Witam, od kilku lat choruję na Astmę mam przepisanych kilka leków, ale postanowiłem odrzucić je częściowo (zostawiłem tylko inhalator i używam go tylko w razie duszności). Ogólnie to chciałbym wybrać się do alergologa i zapytać czy przepisze mi Medyczną Marihuanę, ale raz to bym musiał czekać bo raczej na NFZ bym poszedł a dwa to nie wiem czy jest sens i czy jest w ogóle możliwe dostanie takiej właśnie recepty na te schorzenie ? Dodam, że kolega, ma także astmę i pali marihuanę z nielegalnych źródeł i mu pomaga postokroć lepiej od leków . To wydaje mi się, że jeszcze bardziej mi by pomogła przez vaporizer który posiadam.

Hektor
5 Miesiące Temu
Z kolegą, to nie do końca może być tak, jak mówi. To jest jednak środek psychotropowy, który zmienia postrzeganie. Nie wiadomo, czy faktycznie pomaga mu w sensie medycznym, czy tylko "poprawia" nastrój i wtedy ma tylko takie wrażenie, że jest lepiej???
Piotr
4 Miesiące Temu

Medyczna marihuana może być pomocna w astmie poprzez to, że zawiera w swoim składzie kanabinoidy, które mają działanie rozluźniające zarówno na układ nerwowy, jak i drogi oddechowe. Rozluźnia więc oskrzela, co może przyczyniać się do zahamowania ataków astmy. Nie każdy organizm reaguje jednakowo, dlatego ważne jest, by jej zastosowanie skonsultować ze specjalistą. Nie sądz jednak, by w dawce terapeutycznej powodowała większe skutki uboczne. 


https://comiesieczni.pl/

Jacek
4 Miesiące Temu

Jeśli marihuana pochodzi z nielegalnego źródła to z pewnością zawiera substancje zmieniające postrzeganie, natomiast medyczna nie zawiera substancji psychoaktywnych thc, a jeśli zawiera to śladowe ilości. 


Pozdrawiam serdecznie 

https://helpik24.pl/

Tadeusz
4 Miesiące Temu
Hej.


Bardzo ciekawy temat. Niestety nie jestem w stanie nic Ci doradzić, ale jeśli coś się już okaże to napisz tutaj -  chętnie się dowiemy :)


Zapraszam serdecznie na kursy i szkolenia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Wrocław
loading...