Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból w klatce piersiowej

3 Odpowiedźi 119 Wyświetleń 2018-12-09 20:40:28 Forum Ogólne
Witam, Jestem kobietą i mam 23 lata. Od kilku dni czuje lekki ból w piersiach, w szczególności w lewej. Zupełnie jak przed miesiączką tylko obecnie jestem kilka dni już po niej (Piersi badałam samodzielnie, nie wyczułam zadnych zmian). Od dwóch dni do tego doszla ciężkość w klatce piersiowej, trudność z oddychaniem, płytki oddech, ból głowy i ból już bardziej z wewnątrz klatki piersiowej (okolice płuca i serca). Ciężko mi nabrać głębszy oddech, a w nozdrzach mam uczucie jakby pulsujacej krwi. Ból przenosi się na okolice węzłów chlonnych na ramieniu. Nigdy w życiu nie miałam problemów sercowych, od kilku lat co roku na zimę niestety choruję na zapalenie płuc/oskrzeli lub tchawicy. Nie jestem pewna do jakiego lekarza udać się w pierwszej kolejności. Moja praca ma tryb siedzący, ale 3 razy dziennie wychodzę z psem na przynajmniej pół godzinny spacer. Bylabym wdzięczna za jakąkolwiek poradę.

Arkadiusz
6 Miesiące Temu
Przyczyny takich objawów mogą być różne, mogą nawet mieć tło nerwicowe. Może to też wskazywać na chorobę układu sercowo-naczyniowego, albo też chorobę związaną z płucami. Nie ma co zwlekać, odwiedź lekarza, który zleci wykonanie podstawowych badań: ekg, usg, ob, morfologia, hormony i przyczyna niedomagań powinna się wyjaśnić, a potem zaaplikuje odpowiednie leczenie.  
Sława
6 Miesiące Temu
Proszę koniecznie iść do lekarza, zrobić badania w tym USG. Podobne objawy występują przy nagromadzeniu płynu w worku osierdziowym serca. Proszę to sprawdzić.
Tadeusz
2 Miesiące Temu
dokładnie. z takimi objawami trzeba od razu iść do lekarza, a nie pisać  na forum
Zapraszam serdecznie na kursy i szkolenia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Wrocław
loading...