Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból w kolanie po usunięciu nadmiaru skóry z ud po schudnieciu 100kg

1 Odpowiedźi 535 Wyświetleń 2018-12-14 18:55:35 Forum Chirurgiczne
Witam Was serdecznie. W poniedziałek miałam zrobioną operację usuniecia skóry z ud po schudnieciu 100 kg. Ciecia są wzdłuż pachwin i do samych kolan. Od 2 doby boli mnie lewa noga przy kolanie. A w sumie to takie jakby pieczenie, palenie ale tylko przy pewnych ruchach np jak się kładę albo wstaję z łóżka albo jak prostuje lub zginam nogę. Myślałam ze to od drenow. Dziś miałam usunięcie drenów ale ból cały czas jest przy tych ruchach. Dodam, że wprawa noga Oki czuje tylko typowy ból pooperacyjny, z tej nogi nie było w dranie płynu a z lewej nogi płyn się trochę zbierał ale tez nie na tyle żeby dreny zostawić jeszcze Czy może z Państwa przychodzi coś na myśl co to może być? Czy możliwe jest że pomimo drenu zebrał sie obok kolana płyn? A moze po prostu bardziej naciągnięte ? Będę wdzieczna za każda odpowiedz. Pozdrawiam

OlaSynergiaChorzów
5 Lata Temu
Może być to ból z blizny pooperacyjnej. Stan jest jeszcze bardzo świeży i również ten ból może być bezpośrednio związany z operacją. W razie gdyby objawy się utrzymywały proszę skonsultować się z fizjoterapeutą, a w razie braku poprawy z lekarzem prowadzącym. 
loading...