Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Przepuchlina pachwinowa

Około 5 miesięcy temu miałam operacje przepuchliny pachwnowej miałam wkładana siatkę. Nie dawno z 3 tygodnie temu okazało… >>

360 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Wiotkość stawowa oraz problemy z kręgosłupem diagnoza

Dzień dobry mam pytanie stwierdzono mi wiotkość stawową właśnie 5 dni temu gdy byłam u neurologa 3 miesiące temu o niczym… >>

369 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Usg

Witam. Jestem w 12 tygodniu ciąży. Dziś w usg lekarz napisal " fala przeplywu przez TV prawidłowa. Wsteczny przeplyw poznoskurczowy… >>

487 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Krwawienia a tabletki antykoncepcyjne

Witam, od 3 lat przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini, zawsze wszystko było w porządku, nigdy nie zapomniałam o… >>

325 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Przepuchlina pachwinowa

5miesiecy temu miałam zabieg na przepuchilne pachwinowa. 3 tygodnie temu wyszło mi znowu jajko i byłam u chirurga i stwierdził… >>

8 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Proszę o pomoc w postawieniu diagnozy

Pełna morfologia w normie, Elektorlity w normie, Witamina D bliska deficytowi. [censored] na borelioze IgG i IgM ujemny.… >>

356 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Brak okresu

Dzień dobry. Od 1.5 roku zażywam tabletki antykoncepcyjne ze względu na torbiela. Początkowo zażywałam Vibin, po 3 miesiącach… >>

17 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Spóźniająca się miesiączka

Cykle co 27 dni dzis mija 34 dzien cyklu a miesiaczki brak zrobilam [censored] jeden wyszedl pozytywnie z kreską cieńką… >>

275 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czarny stolec

Witam, od 3 dni przyjmuje Escilatopram Actavis w związku z nerwica lękowa.nDzis pojawił się czarny stolec i mdłości. W skutkach… >>

431 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Czy możliwa ciąża

Witam kochałam się z mężem 17 maja doszedł we mnie 4h później dostałam miesiączki, miesiączkuje co 26, 28 dni,miesiączki… >>

281 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...