Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Leki na depresje

6 Odpowiedźi 245 Wyświetleń 2020-07-02 17:48:49 Forum Psychologiczne
Witam, Chciałem się zapytać jaki lek bez recepty na depresje jest najlepszy ? Chciałem kupić deprim ale widzę że został wycofany a w apteczce nie mieli nic innego z dziurawca . Czy jest jakiś zamiennik ?

Sandra
1 Rok Temu
Cześć, w pierwszej kolejności warto przypomnieć, że depresję diagnozuje lekarz psychiatra. Nie ma leków bez recepty służących leczeniu depresji. Jeśli gdzieś jest informacja, że dany specyfik leczy depresję i można go otrzymać bez recepty, jest to na pewno suplement diety (!) a nie lek. Jeżeli widzisz u siebie niepokojące objawy, dla swojego dobra udaj się do lekarza.

Pozdrawiam! 

A.U
1 Rok Temu
Witaj!
Nie sugerowałabym przyjmowania leków na własną rękę podczas depresji. Proszę o kontakt z psychologiem w celu postawienia diagnozy i wdrożeniu leczenia. Pod okiem specjalisty przyjmowanie lekarstw będzie bezpieczne.
Pozdrawiam
AniaD
1 Rok Temu
Dzień dobry,

najlepiej będzie skonsultować się w tej sprawie z lekarzem specjalistą, który zdiagnozuje problem i wdroży odpowiednie leczenie. 

Moe
1 Rok Temu

Leki na depresję bez recepty raczej nie są rekomendowane przez towarzystwa psychiatryczne do leczenia zaawansowanych, dojrzałych postaci choroby. Najlepiej udaj się do specjalisty,który zastosuje odpowiednie leczenie do twojego przypadku.

KarolinaCh
1 Rok Temu
Witaj 

Nie polecam szukania samemu leków. Proszę skontaktować się z psychologiem lub lekarzem psychiatrą,którzy zdiagnozują problem i wdrożą odpowiedni terapię bądź leki.

eliB
1 Rok Temu
Dzień dobry,

przyjmowanie leków bez konsultacji z lekarzem jest bardzo niebezpieczne i może zagrażać zdrowiu. Zalecam konsultację ze specjalist, który przepisze odpowiednie leki i określi dawkę, która będzie bezpieczna.

loading...