Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Rispolept

8 Odpowiedźi 157 Wyświetleń 2020-09-02 18:31:53 Forum Psychologiczne
Mam stwierdzoną schizofrenie.Biore zastrzyki rispolept consta co dwa tygodnie już od 2010 czy to nie za długo Biorę też Arbit i Aripilek od kilku lat Czy mogę odstawic lek rispolept i czy będę miała skutki uboczne po odstawieniu po tak długim czasie tego leku?

eliB
10 Miesiące Temu
Dzień dobry,

nie zalecam odstawiania leków na własną rękę, może być to bardzo niebezpieczne. Zalecam rozmowę z lekarzem prowadzącym na temat branych przez Panią leków.

MikiK
10 Miesiące Temu
Odstawienie leków z pewnością będzie miało jakiś wpływ. Aktualne leczenie, jeśli zostało dobrane przez jednego lekarza zapewne jest optymalne i zapobiega objawom schizofrenii. 
Pamiętaj by wszelkie zmiany i wątpliwości rozwiewać z lekarzem prowadzącym. To on zna twoją historię i może zaproponować ci zmianę w leczeniu.
MartaM
10 Miesiące Temu
Witam aby odstawić lek powinna Pani skonsultować się z lekarzem prowadzącym i być z nim w stałym kontakcie przy odstawiania leku. I tak odstawienie leku musi być stopniowym obniżaniem dawki rozciągniętym w długim okresie czasu.
KarolinaCh
10 Miesiące Temu
witam 

Jeśli chcesz odstawić jakikolwiek lek najpierw skonsultuj to z swoim lekarzem prowadzącym 

JanetRoksana
10 Miesiące Temu
Witaj! 

Najlepszym rozwiązaniem będzie zadanie tych pytań lekarzowi, który przepisał dane leki. On najlepiej zna Pani przypadek. 

Pozdrawiam!

10 Miesiące Temu
Witam, 


Nie powinna Pani odstawiać leków bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. Na ten temat jest w stanie udzielić Pani informacji jedynie lekarz prowadzący, ponieważ on zna Pani przebieg choroby i wie co dla Pani będzie najlepszym rozwiązaniem

Pozdrawiam

zaglecow
10 Miesiące Temu
Dzień dobry,

Wszelkie decyzje o odstawieniu któregokolwiek z leków należy konsultować z lekarzem psychiatrą prowadzącym leczenie. Posiada on pełną dokumentacje medyczną niezbędną do podjęcia takiej decyzji.

Pozdrawiam!
loading...