Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Gdzie się podział okres?

Mam 29 lat. odliczając od początku roku cykle miałam nieregularne co:36,42,28,29,35,42 dni. Owulacje monitoruję testami… >>

371 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Skręcony staw skokowy

Czy ze skręconym stawem skokowym lepiej zgłosić się do chirurga czy ortopedy? >>

363 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zle samopoczucie.

Witam. Mam pytanie. Od jakis trzech miesiecy dwa lub trzy razy w tyg mam zawroty glowy I to bardzo, uczucie jak bym miala… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wysypka

Mam wysypke na dłoniach stopach I pachwinie >>

51 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Słabe wyniki krwi

Witam!Od kilku lat mam anemię.Moha HGB była zazwyczaj w okolicach 10,brałam Sorbifer,po którym wyniki zawsze się poprawiały.Natomiast… >>

390 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bole Gastrologiczne

Od kilku tygodni mam bol pod lewym zebrem oslabienie nudnosci dreszcze wzdecia bol jelit po wyproznieniu co to moze byc >>

394 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki badań USG od innych lekarzy

Dzień dobry! Potrzebuje pilnej pomocy. Ostatnią miesiączkę miałam 2/06,cykle z ostatnich 4 miesięcy 29,31,36,28. [censored]… >>

355 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problem z uszami

Witam! Od miesiąca boli mnie za uchem, szczególnie gdy głowa poruszam, mam ucisk w uszach, szumy w uszach i uczucie odtykania… >>

466 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Brak okresu

Witam, okres spóźnia mi się 9 dni, robiłam dwa testy domowe z naklucia palca Baby check z krwi i wyszly dwie kreski z tym,… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kolano

Witam lekarz po wykonaniu usg stwierdził lekkie zapalenie więzadła i wodę w kolanie. Zalecił zmniejszyć aktywność, robić… >>

594 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...