Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Czy to objaw stulejki?

Witam. Czasami podczas ściągania napletka na sekundę zaczyna mnie piec, a potem przestaje. Również zawsze po kilku minutach… >>

415 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Dziwny "pieprzyk"?

Witam. Zauważyłem kiedyś u ojca takie znamię..ma je już około roku. Nie powiększa się. Chciałem go wysłać na badanie ale… >>

428 Wyświetleń

9 Odpowiedźi

brak apetytu

mam 80 lat, ostatnio przeszedlem rwe kulszowa. Po tej chorobie nie wiem z jakiego powodu poczulem sie zle i mialem bardzo… >>

412 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

brak apetytu

mam 80 lat, ostatnio przeszedlem rwe kulszowa. Po tej chorobie nie wiem z jakiego powodu poczulem sie zle i mialem bardzo… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

403 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Aparat ortodontyczny

Dzień dobry Nie jestem pewna co do pracy jaką wykonuje moja ortodontka. Wręcz powiedziałabym, że jestem tym zaniepokojona,… >>

402 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Progesteron

Witam. Mam cykle 35/36 dniowe, owulacja przypada mniej więcej na 20 dc. W którym dniu powinnam zbadac progesteron, by wynik… >>

31 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wyniki badań

Dzień dobry, chciałabym prosić o interpretację wyników badań, które zlecił ginekolog. Wykonywane były mniej więcej w dniu… >>

103 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Beta hcg

W 14 dniu po inseminacji domacicznej która miała miejsce w 10 dniu cyklu, wykonałam badanie beta hcg, wynik na poziomie… >>

133 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Bol karku i szyji

Witam .we wtorek miałam punkcjue pobierane miałam płyn mózgów-rdzeniowy. Od wczoraj mam sztywność karku szyji i ból głowy.… >>

370 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

loading...