Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Odbite nerki

5 Odpowiedźi 66 Wyświetleń 2020-08-26 08:31:59 Forum Urologiczne
Mam pytanie czy podczas usg robionego przez urologa stwierdzono obrzęk i odbite nerki. Czy jest możliwe, że taki uraz powstał samoistnie np w wyniki infekcji bakteryjnej czy aby było odbicie nerek pacjent musiałby doznać urazu w postaci pobicia lub wypadku czy uderzenia się w nerki? Chodzi o szwagierkę, której lekarz stwierdził odbite nerki a ona twierdzi że nie wie od czego a ja obiawiam się, że nie chce się przyznać do tego że bije ją mąż.

zaglecow
1 Miesiąc Temu
Dzień dobry,

Obicie jakiegokolwiek narządu wewnętrznego jest nie możliwe poprzez infekcje bakteryjne. Jak słusznie Pani zauważyła taki stan powstać może w wyniku urazu np. podczas wypadku. W razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów zalecam kontakt z lekarzem POZ.

Pozdrawiam!

ggmu92
1 Miesiąc Temu
Droga Pani,

istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo tego, że nerki po chorobie bedą wyglądać jak odbite. Proszę porozmawiać z szwagierką.


MartaM
1 Miesiąc Temu
Witam, niestety odbicie nerki następuje jedynie w wyniku wypadku lub pobicia. Proszę porozmawiać ze szwagierką.
Adamus
1 Miesiąc Temu
Witam, mogą być różne tego przyczyny ale gdyby występowała aktywność fizyczna to powinny być siniaki. Najlepiej poproś lekarza na stronę aby nikt wam nie przeszkadzał i zadaj mu to pytanie. Lekarz powinien Ci pomóc w tym przypadku.
loading...