Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

kapanie moczu

8 Odpowiedźi 60 Wyświetleń 2020-09-02 18:58:17 Forum Urologiczne
Mam kłopoty z oddawaniem moczu.Czasami oddaję dużo a czasami tylko kropelki.Jak mogę to uregulować bo nie mogę wyjść z domu.Czy lekarz mnie przyjmie na wizytę czy elektronicznie mnie wyleczy?

JanetRoksana
1 Miesiąc Temu
Witaj!

Jeżeli lekarz po telekonsultacji uzna wizytę za konieczną, umówi ją na konkretną godzinę. Czasem jednak wystarczy przepisanie odpowiednich leków.

Pozdrawiam!

mar_z
1 Miesiąc Temu
Warto zacząć od teleporady, natomiast kiedy zalecenia się nie sprawdzą należy umówić się na wizytę "tradycyjną". Natomiast warto również rozważyć wizytę u fizjoterapeuty uroginekologicznego, być może pomoże zdiagnozować problem.
Agaroz.
1 Miesiąc Temu
Witam 

Proszę się umówić na wizytę online. W trakcie rozmowy będzie wiadomo co dalej.

zaglecow
1 Miesiąc Temu
Dzień dobry,

Proszę udać się do urologa, który wykona niezbędne badania potrzebne do stawienia diagnozy oraz dobrania odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam!
MartaM
1 Miesiąc Temu
Witam lekarz urolog może przyjąć Panią na wizytę, teleporada może być pomocna jeśli potrzebne są leki lub skierowanie na badania.
KarolinaCh
1 Miesiąc Temu
witam 

Pewnie najpierw będziesz mieć telewizyte

capr09
1 Miesiąc Temu
Witam. Dzienne wydalanie moczu jest uzależnione od wielu czynników - temperatury organizmu, otoczenia oraz dziennego spożycia płynów. Jeśli oddawaniu moczu towarzyszy ból (albo przy ogólnym zaniepokojeniu stanem zdrowia) polecam konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu bądź urologiem. Podczas teleporady lekarz może zlecić badania, które pomogą w postawieniu diagnozy, a w przypadku w którym nie może Pan/Pani wychodzić z domu zaordynowana zostanie do Pani pielęgniarka środowiskowa, która pobierze materiał do badań. Pozdrawiam.
1 Miesiąc Temu

Witam, 


Powinien Pan/Pani zadzwonić do lekarza POZ, tam uzyska Pan/Pani informacje jak będzie wyglądać konsultacja lekarska. Możlwe, że lekarz podczas teleporady po konsultacji zleci badania do wykonania i omówi je również przez telefon.

Pozdrawiam

loading...