Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Interpretacja wyników chlamydia Trachomatis

7 Odpowiedźi 62 Wyświetleń 2020-08-20 22:20:20 Forum Urologiczne
Witam, bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników testu wykonanego na dniach, po leczeniu. Chlamydia Trachomatis : -IgG < 2 ( ujemny poniżej 16, niejednoznaczny 16-21,9, dodatni powyżej 21,9) -IgM 0,19 (ujemny poniżej 0,8, niejednoznaczny : 0,8-1,1, dodatni powyżej 1,1 -IgA 0,16 ( ujemny poniżej 0,8, niejednoznaczny 0,8-1,1, dodatni powyżej 1,1) Jak powyższe wyniki mają się do faktu, że kilka miesięcy temu były objawy kliniczne chlamydii', a [censored] PCR z wymazu potwierdził zakażenie? Czy obecny wynik (ujemny Igg) nie podważa wiarygodności testu na przeciwciała? Będę wdzięczny za dokładne objaśnienie poszczególnych klas. Pozdrawiam!

MartaM
2 Miesiące Temu
Witam zinterpretować takie wyniki badań może jedynie lekarz z którym można umówić się na teleporady podczas której usłyszy Pan wszystkie istotne informacje na temat wyników badań i będą one wiarygodne.
JanetRoksana
1 Miesiąc Temu
Witaj!

Proszę o kontakt z lekarzem (np. POZ) za pośrednictwem teleporady. Lekarz zinterpretuje wyniki i odpowie na wszystkie pytania.

Pozdrawiam!

agata.rozniatowska
1 Miesiąc Temu
Witam

W celu interpretacji wyników zalecam udać się dolekarza, który dokładnie wszystko objaśni .
patg
1 Miesiąc Temu
Witam, wyniki warto konsultować z lekarzem, który ma niezbędną wiedzę oraz szerszy pogląd na sprawę.
Pozdrawiam
KarolinaCh
1 Miesiąc Temu
witam 

W celu interpretacji wyników udaj się do lekarza POZ 

Pozdrawiam 

capr09
1 Miesiąc Temu

Witam. Nie polecam samodzielnej interpretacji badań laboratoryjnych, ani próby ich analizy w internecie. W razie jakichkolwiek wątpliwości i obaw sugeruje konsultację z lekarzem zlecającym (urologiem) - dostanie tam Pani rzetelną analizę. Lekarz jest w stanie zinterpretować badania w zależności od powodu ich wykonania, wie też która z wartości czy to zawyżonych czy zaniżonych jest istotna. Pozdrawiam.

loading...