Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

częste oddawanie moczu

7 Odpowiedźi 52 Wyświetleń 2020-09-02 18:14:48 Forum Urologiczne
Oddaję mocz co pół godziny.Nie mogę dostać się do lekarza bo covid. Czy mam iść na SOR?

Adamus
1 Miesiąc Temu
Witam, w takim przypadku możesz zadzwonić na informacje dotyczące covidu i się dowidzieć co masz teraz zrobić.
zaglecow
1 Miesiąc Temu

Dzień dobry,


SOR jak sama nazwa wskazuje jest odziałem, który zajmuje się stanami nagłymi, które zagrażają życiu.Dlatego odradzam wizytę na sorze W przypadku częstego oddawania moczu proszę skontaktować się z lekarzem POZ w przychodni. W obecnej sytuacji epidemiologicznej lekarze przyjmują pacjentów podczas teleporad, które odbywają się przez telefon, a w razie konieczności istnieje możliwość odbycia wideoczatu. Jeżeli przychodnia do której pan/pani uczęszcza nie prowadzi takiej działalności proszę odwiedzić portal pacjent.gov.pl na którym krok po kroku opisane są metody konsultacji z lekarzem.


Pozdrawiam!

KarolinaCh
1 Miesiąc Temu
witam 

Możesz skorzystać z teleporady 

1 Miesiąc Temu
Witam,


SOR jest miejscem, do którego powinniśmy się udać w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia. Powinien Pan/Pani skontaktować się z lekarzem POZ, który Pana/Panią dalej pokieruje. Możliwe, że lekarz skieruje Pana/Panią na badania w celu ustalenia dokładnej diagnozy.

Pozdrawiam

MartaM
1 Miesiąc Temu
Witam proszę skonsultować się za pośrednictwem telekonsultacji z lekarzem rodzinnym on przepisze właściwe leki bądź skieruje na dalsze badania, gdyż prawdopodobnie chodzi o infekcje.
capr09
1 Miesiąc Temu

Witam. Wizyty na SORze są wskazane tylko w przypadkach nagłego zagrożenia życia lub zdrowia. Niestety, częste oddawanie moczu do nich nie należy.
Dzienne wydalanie moczu jest uzależnione od wielu czynników - temperatury organizmu, otoczenia oraz dziennego spożycia płynów. Jeśli oddawaniu moczu towarzyszy ból (bądź jest Pan/Pani zaniepokojona swoim stanem zdrowia) polecam konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu bądź urologiem. Jeśli wizyta w gabinecie lekarskim nie jest w tej chwili możliwa, polecam teleporadę. Podczas teleporady lekarz przeprowadza dokładny wywiad oraz może zlecić badania, które pomogą w postawieniu diagnozy. Pozdrwiam.

Agaroz.
1 Miesiąc Temu
Witam 

W obecnej sytuacji można mieć konsultacje onine. Polecam ten sposób.

loading...