Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Rispolept

8 Odpowiedźi 150 Wyświetleń 2020-09-02 18:31:53 Forum Psychologiczne
Mam stwierdzoną schizofrenie.Biore zastrzyki rispolept consta co dwa tygodnie już od 2010 czy to nie za długo Biorę też Arbit i Aripilek od kilku lat Czy mogę odstawic lek rispolept i czy będę miała skutki uboczne po odstawieniu po tak długim czasie tego leku?

eliB
9 Miesiące Temu
Dzień dobry,

nie zalecam odstawiania leków na własną rękę, może być to bardzo niebezpieczne. Zalecam rozmowę z lekarzem prowadzącym na temat branych przez Panią leków.

MikiK
9 Miesiące Temu
Odstawienie leków z pewnością będzie miało jakiś wpływ. Aktualne leczenie, jeśli zostało dobrane przez jednego lekarza zapewne jest optymalne i zapobiega objawom schizofrenii. 
Pamiętaj by wszelkie zmiany i wątpliwości rozwiewać z lekarzem prowadzącym. To on zna twoją historię i może zaproponować ci zmianę w leczeniu.
MartaM
9 Miesiące Temu
Witam aby odstawić lek powinna Pani skonsultować się z lekarzem prowadzącym i być z nim w stałym kontakcie przy odstawiania leku. I tak odstawienie leku musi być stopniowym obniżaniem dawki rozciągniętym w długim okresie czasu.
KarolinaCh
9 Miesiące Temu
witam 

Jeśli chcesz odstawić jakikolwiek lek najpierw skonsultuj to z swoim lekarzem prowadzącym 

JanetRoksana
9 Miesiące Temu
Witaj! 

Najlepszym rozwiązaniem będzie zadanie tych pytań lekarzowi, który przepisał dane leki. On najlepiej zna Pani przypadek. 

Pozdrawiam!

9 Miesiące Temu
Witam, 


Nie powinna Pani odstawiać leków bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. Na ten temat jest w stanie udzielić Pani informacji jedynie lekarz prowadzący, ponieważ on zna Pani przebieg choroby i wie co dla Pani będzie najlepszym rozwiązaniem

Pozdrawiam

zaglecow
9 Miesiące Temu
Dzień dobry,

Wszelkie decyzje o odstawieniu któregokolwiek z leków należy konsultować z lekarzem psychiatrą prowadzącym leczenie. Posiada on pełną dokumentacje medyczną niezbędną do podjęcia takiej decyzji.

Pozdrawiam!
loading...