Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

risopolept

4 Odpowiedźi 221 Wyświetleń 2020-07-14 20:02:49 Forum Psychologiczne
dzień dobry mam pytanie po rispolept mozna jezdzic np widłakiem nie zawsze ale czasami mam taka prace ze musze coś przewieźć.

Moe
1 Rok Temu

Nie powinno się prowadzić pojazdów, aż do czasu określenia własnej reakcji na ten lek. Podczas przyjmowania rispoleptu mogą ale nie muszą wystąpić różne objawy uboczne takie jak zaburzenia koncentracji, zawroty głowy, bóle głowy , sztywność mięśni, nadmierna senność, co wyklucza obsługę maszyn i prowadzenie pojazdów. Należy jednak zachować szczególną ostrożność. Warto skontaktować się z lekarzem, który odpowie na twoje wszystkie pytania.

A.U
1 Rok Temu
Witaj
Proszę zapoznać się z treścią ulotki danego lekarstwa bądź z farmaceutą. Jeśli nie ma informacji o pojazdach i maszynach, nie należy się martwić. Jeśli jednak mogą wystąpić różne reakcje po przyjęciu lekarstwa i nie wskazane jest prowadzenie pojazdów, proszę się do tych zaleceń stosować.
Pozdrawiam
KarolinaCh
1 Rok Temu
witam 

Na ulotce powinna zostać umieszczona taka informacja ,jeśli jej nie ma zapytaj o to farmaceuty lub lekarza 

capr09
1 Rok Temu

Zgodnie z charakterystyką produktu leczniczego (ChPL): "Rispolept może wywierać niewielki lub umiarkowany wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn, ze względu na potencjalne oddziaływanie na układ nerwowy i zaburzenia widzenia. Dlatego pacjentom należy doradzać powstrzymanie się od prowadzenia samochodu lub obsługiwania maszyn do czasu poznania ich indywidualnej wrażliwość na lek." W razie pytań warto skonsultować się z farmaceutą bądź lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.

loading...