Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Nerwicę

2 Odpowiedźi 231 Wyświetleń 2020-05-27 11:04:23 Forum Psychologiczne
Witam. Mam nerwicę lękowa . Chorowałam dwa miesiące w czasie epidemia na krtań i oskrzela. Dużo leków wizyty tylko telefoniczne. W czasie leczenia z dnia na dzień rzuciłam palenie nie zdając sobie sprawy ze swojej nieprzemyślanej do końca decyzji. Kupiłam plasterki antynikotynowe. Niepale 7 tyg. Koszmar. Wzdęcia bóle w piersiach podniesione ciśnienie płacz albo depresja nie mogę sobie znaleźć miejsca nic mnie nie cieszy chodzę i robię wszystko jak automat. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Koszmar. Poprosiłam lekarza o pramolan zapisał 3razy dziennie. Ile to jeszcze będzie trwało czy kiedyś minie. Pomocy. Ten pramolan trochę uspokaja ale radości brak.

GabiC
1 Rok Temu
Witam,

Twoje objawy są najprawdopodobniej związane z Twoim podejściem do rzucenia papierosów. Niestety, ale bardzo często nasze podejście psychiczne ma wpływ na powstawanie chorób somatycznych i odwrotnie. Polecam konsultację u lekarza psychiatry, który pomoże uporać się z podstawą Pani objawów. 

A.U
1 Rok Temu
Witaj
Zachęcam do regularnych wizyt u psychologa w celu rozwiania wszelkich dolegliwości ze strony zdrowia psychicznego. Możliwe, że czeka Panią długa droga, ale proszę się nie poddawać.
Pozdrawiam
loading...