Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból głowy

10 Odpowiedźi 371 Wyświetleń 2020-09-05 03:32:36 Forum Neurologiczne
: Panie doktorze,2 tygodnie temu spadlem ze schodów po alkocholu,idezylem prawą strona czola o beton,dosc mocno chyba,bo na drugi dzien mialem 2fify pod oczami,nie pamiętam czy stracilem przytomność,ale z tego co wiem bo zaraz wylecieli do mnie to sie ruszalem.przez2 tyg nic mnie nie bolalo,a teraz odczowam bol,a jak potrzepie glowa do przodu bol sie wzmaga,do tego doszly zaburzenia rownowagi.bylo pogotowie 2dni temu,bo mnie mulilo i głowa bola,doktor przeprowadzil,[censored] palec nos,pieta kolano,stanie na bacznosc z zamkniętymi oczami,pr romberga,sila mięśniowa zachowana,kkg i kkd symetryczna,bez sztywności karku,bez niedowladow i porażen,żrenice równe reagojace na swiatlo,-wszystko wyszlo ok,moje pytanie jak dlugo bedzie bolec głowa,i te zaburzenia równowagi,czy moze jechac znowu do lekarza,czy cos moze robi sie z muzgiem,z gory dziekuje,pozdrawiam

MikiK
9 Miesiące Temu

W badaniu neurologicznym zespołu ratownictwa medycznego nie wykazano nieprawidłowości.

Możliwe są pewne późne powikłania urazu głowy. Jeśli objawy się utrzymują proszę się skontaktować z lekarzem rodzinnym. Możliwa jest teleporada- bez konieczności wizyty. Może on wystawić e-receptę na leki, poprosić o wizytę w przychodni, wystawić skierowanie na badania lub do specjalisty. Lekarz rodzinny będzie mógł zebrać wywiad, zadać niezbędne pytania  (dotyczące, wieku, masy ciała, stylu życia, obecnych chorób, przyjmowanych leków, historii chorób i urazów). 
Oczywiście picie alkoholu jest niewskazane w obecnej sytuacji. 

capr09
9 Miesiące Temu
Witam, jeśli obecne objawy Pana niepokoją polecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, a w następnej kolejności konsultację neurologiczną. Zaburzenia równowagi, mocny ból głowy oraz mdłości mogą sugerować niezaleczone pozostałości urazu głowy (na przykład wstrząśnienie mózgu bądź złamanie kości czaszki). Pozdrawiam. 
MartaM
9 Miesiące Temu

Witam proszę skonsultowac się z leryngologiem, ponieważ zaburzenia równowagi mogą być wywołane przez  problem z błędnikiem. Lekarz powinien skierować Pana na rezonans, TK głowy.

9 Miesiące Temu
Witam, 


Pana objawy są niepokojące, może to być wstrząs mózgu, powinnien Pan udać się jak najszybciej do lekarza pierwszego kontaktu. 

Pozdrawiam

9 Miesiące Temu
Witam,

Pana objawy są niepokojące, mogą wskazywać na wstrząs mózgu. Powinnien Pan niezwłocznie udać się do lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam

zaglecow
9 Miesiące Temu

Dzień dobry,


Proszę skierować się do lekarza POZ w przychodni, który zleci wykonanie TK głowy w celu wykluczenia jakichkolwiek uszkodzeń w obrębie głowy.Takich objawów nie wolno lekceważyć. Przypominam że w obecnej sytuacji epidemiologicznej istnieje możliwość odbycia telekonsultacji bez wychodzenia z domu.


Pozdrawiam!
rapszy1
9 Miesiące Temu
Witam 

Proszę o kontakt z lekarzem rodzinnym i podzielenie sieć niem swoimi obawami. Powinien rozwiać wszelkie watpliwości. 

loading...