Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Staw skokowy

3 Odpowiedźi 67 Wyświetleń 2019-03-01 19:41:10 Forum Ogólne
Moja Córka kilka dni temu upadła w szkole. Diagnoza to: skręcenie i naderwanie stawu skokowego. Na pogotowiu zrobiono jej zdjęcie ale żaden lekarz nawet jej nie zbadał. Noga boli i puchnie mimo iż Córka nie chodzi. Czy powinnam jechać znów na pogotowie?

Tomek
2 Miesiące Temu

Sama widzisz, że coś tutaj jest zdecydowanie nie tak. Nie wiem czy wyprawa na pogotowie coś da z uwagi na to, że nie jest to świeży uraz oraz mogą Was odprawić z kwitkiem. Widzę tutaj dwa możliwe rozwiazanie

Zapisanie się do lekarza ortopedy prywatnie

Oraz wybranie się do lekarza rodzinnego, który równiez będzie mógł coś doradzić ( być moze skieruje do ortopedy na fundusz na cito)

być może córka będzie musiała przez jakiś czas nosić ochronną opaskę na kolano https://os1st.pl

Klara
2 Miesiące Temu
Taką mamy niestety " służbę zdrowia ". Po raz drugi może was spotkać to samo. Spróbuj być stanowcza. Jeżeli to nie pomoże, to zostaje Ci niestety prywatny gabinet ortopedyczny lub chirurgiczny.

Życzę wytrwałości. 

Klara

OlaSynergiaChorzów
2 Tygodni Temu
Jesli to skręcenie to naturalne jest ze noga moze puchnąć i boleć. Udaj się do fizjoterapeuty,ktory zastosuje profilaktykę przeciwobrzękową i pokaze co robic dalej, jak stabilizowac kostkę by zapobiec podobnym urazom w przyszlosci. 
loading...