Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Problemy ze wzwodem

10 Odpowiedźi 120 Wyświetleń 2019-12-04 09:04:54 Forum Ogólne
Mam pytanie. Mianowicie mój mężczyzna ma od jakiegos czasu problemy ze wzwodem. Ogólnie nie chce ze mną za bardzo o tym rozmawiać. ale ja po prostu widzę,ze coś nie jest tak. Kiedyś nie było problemów ze wzwodem Obecnie aby penis stanął musi sobie pomagać ręką a jak już stanie to szybko opada. Na przykład podczas seksu. Potem nie chce stanąć Im bardziej on się denerwuje tym penis coraz bardziej opada. Czyli normalnie takie błędne koło. Robił sobie jakiś czas temu badania bo miał badania pracownicze z pracy i wszystko jest niby ok. Zastanawiam się czy nie podsunać mu jakiegoś środka na erekcję. Co o tym sądzicie? Czy coś takiego może zdziałać?

Tomek
1 Miesiąc Temu

Istotne w tym zakresie jest, w jakim przedziale wiekowym jest twój partner. Co innego można proponować 50+ latkowi a co innego 20+ Ale jesli chodzi o środki to polecam głównie te na bazie l argininy jak cum on czy penis complete

misiek
1 Miesiąc Temu

Oj może być z tym problem w tym sensie,ze faceci są bardzo przerażliwieni na punkcie swojego małego. Oraz facet może poczuć się urażony jeśli mu coś takiego zaproponujesz. Tak więc środki na erekcję ok Ale podanie oraz sugestia bardzo delikatnie.

Najlepiej będzie zacząć od środków z L argininą.

anetas
1 Miesiąc Temu

Możesz trochę więcej o tym napisać? Jak działa, czy daje jakieś efekty uboczne?

Misiek
1 Miesiąc Temu

Oj może być z tym problem w tym sensie,ze faceci są bardzo przerażliwieni na punkcie swojego małego. Oraz facet może poczuć się urażony jeśli mu coś takiego zaproponujesz. Tak więc środki na erekcję ok Ale podanie oraz sugestia bardzo delikatnie.Najlepiej będzie zacząć od środków z L argininą.

misiek
1 Miesiąc Temu

Środki z L argiiną sprawiaja,ze zwikesza się produkcja azotu w organizmie co dobrze wpływa na mięśniówkę.W szczególności na zdolności do erekcji. Jest to naukowo potwierdzone.Poza tym bardzo często lekarze przypisują własnie środki z L argininą zamiast viagry na sam początek ponieważ te nie mają efektów ubocznych i u wielu mężczyzn są tak samo skuteczne.A wybór jest spory . Polecam kupować te sprawdzone, które są dopuszczone przez polski nadzór farmaceutyczny Jak:ero tabs, penis complete, cum on, braveran

anetas
1 Miesiąc Temu

Wielkie dzięki za informacje. Po rozmowie z partnerem postanowiłam zakupić w ubiegłym tygodniu. Dziś powinno dojść - dam znak w najbliższych dniach jak działa.

Tomek
1 Miesiąc Temu

I jak? Działa? 

anetas
1 Miesiąc Temu

Tak, działa, nawet lepiej niż sądziliśmy.

Tomek
1 Miesiąc Temu

Tak trzymaj! Czasem niewielka pomoc "suplementu" a daje tyle radości. Pozdrowienia!

anetas
1 Miesiąc Temu

Mój tż również jest zadowolony. Oczywiście na początku bylo marudzenie. Jak to nie chce. Jak to pewnie nie podziała i takie tam. Ale wziął bo go praktycznie do tego zmusiłam i tego dnia wieczorem mieliśmy taką pierwszą fajną noc od naprawdę dawna :smile: Tak wiec sama nie jestem już sfrustrowana. On również nie jest poddenerwowany swoja niemocą.

Ogólnie seks dla związku jest bardzo ważny. Nigdy nie sądziłam, że ma to aż takie znaczenie ale jeśli nie wychodzi w łóżku to często przekłada się to również na inne sfery życia.

loading...