Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Nadciśnienie tętnicze

5 Odpowiedźi 135 Wyświetleń 2019-01-13 18:24:38 Forum Ogólne
Mam wysokie ciśnienie krwi biorę dwa rodzaje tabletek polpril 5mg rano i amlozek 5mg rano wieczorem to samo na chwilę obecną nie mierze cisnienia bo za dwa dni dopiero kupuje aparat do mierzenia. Czy może mi za bardzo spaść i zagrażać życiu moje dotychczasowe ciśnienie 174/102 ; 154/106, 150/90 itd dziękuję za informację

Adam
5 Miesiące Temu
W większości aptek są aparaty do mierzenia ciśnienia, z których można skorzystać na miejscu. Jeżeli po lekach czujesz się źle, to idź do lekarza. Pamiętaj, że leków na nadciśnienie nie można samemu odstawić. 
Tadeusz
2 Miesiące Temu
tak, wysokie ciśnienie jest bardzo niezdrowe i może zagrażać życiu! Idź do lekarza rodzinnego po PILNE skierowanie do kardiologa, aby on na to popatrzył. Poszukaj ogólnodostępnych ciśnieniomierzy - w każdej przychodni CI zmierzą na poczekaniu.
Zapraszam serdecznie na kursy i szkolenia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Wrocław
Piotr
2 Miesiące Temu
witam , tak jak mówią przedmówcy wysokie ciśnienie i tętno  jest bardzo niebezpieczne  potrzebna jest stała kontrola lekarska i systematyczne pomiary ciśnienia oraz leki 

https://comiesieczni.pl/

Jacek
3 Tygodni Temu
Tak, jak mówią moi przedmówcy nadciśnienie tętnicze może być bardzo niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Moim zdaniem wizyta w poradni kardiologicznej jest konieczna.

Pozdrawiam serdecznie 

https://helpik24.pl/

Tomek
2 Tygodni Temu

NIestety ale nadciśnienie jest problemem naszych czasów. Ludzie coraz mniej się ruszają oraz stosuja nieodpowiednią dietę. Dla obniżenia ciśnienia ważna jest zarówno aktywność fizyczna jak i zdrowe odżywianie się. A nie tylko przyjmowanie leków. 


Z naturalnych środków polecany  jest biomus https://konopnysklep.com.pl/wsparcie-terapii/biomus

dziala przeciwzapalnie oraz przeciwbakteryjnie

zmniejsza ból

obniża ciśnienie

wspomaga system immunologiczny

jak również może powodować szybsze gojenie się ran

loading...