Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Nie drożne w 100% dziurki w nosie, powiększony węzeł chłonny

0 Odpowiedźi 526 Wyświetleń 2019-04-13 13:09:42 Forum Laryngologiczne
Witam, mam 23 lata, mój problem zaczął się jakoś od stycznia. Byłem przeziębiony. Byłem u lekarza, dostałem antybiotyk. Przeszło mi jednak nie do końca. Wydzielnia z zatok spływała mi do gardła, tworzyła gulę w gardle. Zauważyłem również białawy język. Poszedłem do laryngologa, stwierdził niedoleczoną infekcję. Dostałem kolejny antybiotyk. Nie pomógł za bardzo. Poszedłem kolejny raz, dostałem psikadła do nosa, Nasonex i Quix, po tym jakby mi przechodziło, ale jedną lub drugą dziurkę w nosie mi zatyka. Szczególnie wieczorami. Dalej muszę często chrząkać. Dalej mam białawy język, jak również zrobiła mi się ranka na środku i mi przeszkadza. Internista to widział, ale nie powiedział, że to coś poważnego. Z tydzień temu zauważyłem (chyba) powiększony węzeł chłonny po prawej stronie na szyji (tak ok 5 cm pod prawym uchem). Wystraszyłem się, że to może być jakiś chłoniak, czy coś poważnego poszedłem do rodzinnego lekarza. Dostałem skierowanie na OB i morfologię krwi, ale wszystko w normie. Dodam, że palę epapierosa od jakiś 6ciu lat, ale już mniej niż kiedyś. Mam pytanie, co to coś poważnego? Mam już dosyć martwienia się o to, zawsze zakładam najgorszy scenariusz.

loading...