Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Dzodobry

8 Odpowiedźi 80 Wyświetleń 2020-08-13 05:46:18 Forum Kardiologiczne
Co to może być ja kule mnie serce

KleoPi
6 Miesiące Temu
Witam, kłucie w sercu może mieć wiele przyczyn np. intensywny trening, stres, jeden z symptomów zawału. Taki ból w zależności od przyczyny występowania może mieć różny charakter i stopień intensywności. Najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja z lekarzem rodzinnym, który po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu będzie w stanie rozpoznać przyczynę bądź skierować na dalszą diagnostykę. Nie należy bagatelizować takich objawów mogą być niegroźne ale mogą świadczyć także o poważnej chorobie, wczesna diagnoza pozwoli rozpocząć skuteczne i bezpieczne leczenie w odpowiednim czasie.
zaglecow
5 Miesiące Temu
Dzień dobry,

Przyczyn kłucia serca jest masa. Najlepiej umówić się do lekarza POZ, który skieruje Panią/Pana na dalszą diagnozę. W obecnej sytuacji epidemiologicznej istnieje możliwość teleporad.

Pozdrawiam!
rapszy1
5 Miesiące Temu
Witam 

Takie objawy mogą mieć wiele przyczyn. Zalecam kontakt z lekarzem rodzinnym w celu diagnostyki i ewentualnego leczenia. 

Agaroz.
5 Miesiące Temu
Witam 

Niestety to może być wywołane przez wiele czynników np. stres czy zawał. Proszę w trybie pilnym udać się do kardiologa 

ggmu92
5 Miesiące Temu

Droga Pani,

Kłucie w sercu może oznaczać zawał serca, ale też silną nerwicę, refluks, przeziębienie, zaburzenia nerwowe, a nawet zwyrodnienie kręgosłupa. Może pojawić się podczas wysiłku fizycznego lub nawet w stanie spoczynku. Sugeruje wizyte u lekarza rodzinnego, ktory Pania zbada i zleci leczenie, a w razie potrzeby skieruje do specjalisty. 

Pozdrawiam!

Adamus
5 Miesiące Temu
Witam, może być to od przemęczenia lub od stresu, ale może i być to pierwsze sygnały choroby. Dlatego uważam, że najlepiej udać się do lekarza kardiologa i przeprowadzić badania.
Moe
5 Miesiące Temu

Gdy odczuwasz kłucie w sercu,  musisz udać się do lekarza. W pierwszej kolejności specjalista zaleci wykonanie badania EKG, żeby wykluczyć choroby kardiologiczne.

loading...