Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tabletki

Witam. Mam problem bo 18.07 miałam okres prawidłowo zaczęty wraz z tabletkami anty. Trwał 3 dni. Przestałam brać tabletki… >>

595 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Porada

Witam , uprawiałam sex z chłopakiem kilka dni po okresie dni cyklu co 28 dni , miesiączka trwała 3 dni od 16 lipca dziś… >>

727 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Okres

Witam mam problem okres który dostalam teraz trwał tylko jeden dzień i do tego był bardzo słaby do tego od trzech tyg bolą… >>

660 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne.

Witam, mam problem z tabletkami antykoncepcyjnymi. Nie wiem co mam zrobić. Zawsze przyjmuje je regularnie. Jednak teraz… >>

42 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne

Właśnie rozpoczęłam trzecie opakowanie Belary. Poprzednie opakowania brałam regularnie, niczym ich nie osłabiłam. Nie miałam… >>

719 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Miesiączka

witam serdecznie czeka mnie operacja głowy usunięcie naczyniaka ,ale w tym czasie mam dostać okres (ale może być tak że… >>

615 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Usg

Cat usg w ewentualnym 22 tygodniu ciąży może się mylić i nie pokazać ciąży ??Czy jest możliwe przeoczenie ciąży przez lekarza… >>

717 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Rozpoznanie histopatologiczne

Fragmenty szyjki macicy z przewlekłym naciskiem zapalnym bez cech atypii oraz fragmenty polipa endometrialnego fragmenty… >>

627 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Okres

Witam , proszę o poradę z góry dziękuję . 17 czerwca dostałam okres w moczu zauważyłam tak jak by nitki , 29 czerwca dostałam… >>

94 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pomocy

Witam mam pytanie odnośnie szczepienia szczeniaka. Wczoraj została podana mu szczepionka vanguard 5 przy czym lekarz kończąc… >>

64 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...