Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Jeden test pozytywny i dwa negatywne

Witam. Pod koniec lipca spóźniał mi się okres (6 dni chociaż zawsze mam regularnie). Zrobiłam test i wyszedł negatywny.… >>

616 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Pominięcie tabletki

Od 3 lat regularnie biorę tabletki Cilest nigdy mi się nie zdarzyło pominąć tabletki aż do niedzieli.Skonczylam opakowanie… >>

563 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy jestem w ciąży?

Współżyłam dzień po owulacji. Zabezpieczyliśmy się, ale prezerwatywa pękła a doszło do wytrysku. Czy mogę być w ciąży? Czy… >>

661 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Beta HCG

Witam mam malutki problem,ponieważ od porodu (8miesiwcy) nie dostałam jeszcze miesiączki a piersią karmiłam tylko 3 tygodnie.… >>

48 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zanik objawów w 6 tyg ciazy

Witam jestem w 6 tyg i 4 dniu ciąży. Od początku 5 tygodnia miałam tekie objawy jak senność ból piersi zgaga wymioty a teraz… >>

652 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Depo-provera

Dzień dobry, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą metody antykoncepcyjnej. Do tej pory były to tabletki antykoncepcyjne… >>

583 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tabletki

Witam, w zeszłym tygodniu zaczełam brać swoje pierwsze tabletki antykoncepcyjne, Naraya. Dzisiaj wziełam 7 tabletke. Tabletki… >>

191 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bardzo proszę o pomoc!

Witam. Nie jestem osobą pełnoletnią i mam dość staroświeckich rodziców. Można to uznać za patologie, ale z chłopakiem chcieliśmy… >>

661 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Gruczolistość pochwy

Witam cierpie na chorobę gruczolistość pochwy. Czy mogę prosić o podanie informacji jak ją leczyć pozdrawiam >>

620 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Upławy

Witam. Mam problem z uplawami o zielonej barwie. Skąd takie upławy się biorą ?? I co to może być ?? wybieram się do ginekologa… >>

606 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

loading...