Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Brak orgazmu u kobiety

3 Odpowiedźi 37 Wyświetleń 2020-05-22 08:41:10 Forum Ginekologiczne
No nie mogę. Dodam,że nie mam problemu z orgazmem samodzielnie, jak się masturbuję. Ale jak dochodzi do stosunku to nie jestem w stanie osiągnąć orgazmu. Dodam,że moj facet bardzo się stara, pieści mnie, organizuje bardzo fajny nastrój. Ale sama w pewnym momencie zaczynam się tak bardzo denerwować.ze cała atmosfera pada. Co mam zrobic?

Anna
3 Dni Temu

Miałaś tak w poprzednich związkach? W sensie czy wcześniej miałaś problem z osiągnięciem orgazmu? Musisz sobie kochana uświadomić, ze szczęśliwe życie intymne oraz udany seks nie zależy od tego czy dostaniesz orgazmu czy nie. Jasne,ze jest to taki fajny bonus do seksu jednak nie masz przymusu, że koniecznie musisz ten orgazm mieć. Sama czasmi mam, czasmi nie i jest to normalne. Poza tym kilka rzeczy na pewno pomaga. Warto jest kupić sobie zabawki erotyczne, wibrator. Można ewentualnie kupić sobie żel intymny, który zwiększa odczucia. NIe pisze tutaj o standardowych zelach intymnych ale o tych, zwiększających wrażliwość. Taki jest na przykład libi gel.

Annie
22 Godzin Temu

On jest moim pierwszym facetem. Ale ja nie jestem jego pierwszą dziewczyna i on mówił,ze poprzednie partnerki nie miały problemu z dojściem. I że ja jestem pierwsza która ma z tym jakikolwiek problem :frowning: Ale ja się staram ale po prostu nie mogę. Wibratora nie mamy, jeszcze nigdy nie miałam ale niby jak mam mu coś takiego zaproponować? Wyjąć w trakcie zbliżenia? Będę się tego wstydziła. Zastanawiałam się ostatnio nad żelem durex ( tym intense). Czyli libi gel to coś takiego?

wujek dobra rada
16 Godzin Temu
Od razu widać jaki jest problem. Po prostu te zbliżenia Cię stresują, bo za bardzo się zastanawiasz "jak wypadniesz w oczach partnera". Po prostu oddaj się nastrojowi i tyle. Skoro facet z Tobą jest, to znaczy, że ciebie kocha i pożąda. Nie wiem też dlaczego masz się wstydzić wibratora. Wszystko jest "dla ludzi". Jeszcze nie słyszałem o facecie, któremu by się nie podobały takie zabawy :smile: Reasumując, nie myśl za dużo, bo to nie jest pora na myślenie, tylko odczuwanie... I będzie wspaniale!
loading...