Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

glista ludzka - pyrantelum

6 Odpowiedźi 57 Wyświetleń 2020-08-10 19:28:55 Forum Gastrologiczne
Mam pytanie dotyczące skuteczności leku PYRANTELUM. Z opisu jego działania wynika, że paraliżuje mięśnie pasożytów. Jak długo trwa ten paraliż? Czy glisty, które nie zostaną wydalone w określonym czasie powracają do swojej żywotności? Z góry dziękuję za odpowiedź.

MartaM
4 Tygodni Temu
Witam lek powinien  być dostosowany do tego co ją wywołało. Lek jeżeli będzie właściwie stosowany ( zgodnie z ulotką ) powinien zadziałać jednak, aby potwierdzić skuteczność należy powtórzyć badanie kału po 2 tygodniach, jeżeli kuracja nie przynosi zamierzonego efektu powtórzyć ją a najlepiej skonsultować z lekarzem aby przepisał właściwy lek dostosowany do indywidualnych potrzeb. Należy pamiętać o właściwej higienie podczas kuracji. Więcej informacji może przekazać lekarz lub farmaceuta, który z pewnością będzie znał odpowiedzi na pytania dotyczące leku.
GabiC
4 Tygodni Temu
Witam,

z opini wielu osób wynika, że trzeba uważać na ten lek. Polecam się skonsultować z farmaceutą. 

Gemini
4 Tygodni Temu
Witaj,

najlepiej bedzie porozmawiac z farmaceutą, jeżeli nie jest napisane to na ulotce. Byc moze preparat TRWALE paralizuje, a nie CZASOWO.

Pozdrawiam

JanetRoksana
4 Tygodni Temu
Witaj!

Proponuję konsultację z farmaceutą lub lekarzem, który dany lek przepisał. Można również skonsultować się z lekarzem POZ.

Pozdrawiam

rapszy1
5 Dni Temu
Witam 

Polecam skonsultować się z farmaceutom bądź lekarzem rodzinnym, oni powinni rozwiać wszelkie wątpliwości. 

loading...