Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Krople do nosa na alergię

3 Odpowiedźi 267 Wyświetleń 2018-03-02 00:45:34 Forum Alergologiczne
Mam problem. Jestem uczulony na kurz domowy, Szczególnie w zimie jak kaloryfery grzeją i unosi się dużo kurzu mam cały czas katar. Jak zaczynam stosować krople przeciwalergiczne to katar ustaje, ale po kilku dniach używania znowu katar przychodzi, Co zrobić? Może ktoś już tak miał i sobie z tym poradził? Czy są takie krople, które można stosować długo bez skutków ubocznych?

Max
1 Rok Temu
Ja też tak miałem. W sumie żadnych kropli nie można używać za długo, bo uszkadzają śluzówkę. Kilka dni można stosować Otrivin Allergy, najlepsze krople jakie wypróbowałem i nic złego się nie stanie. Jeśli ci nie przejdzie jest inna doskonała metoda, którą możesz stosować bardzo długo. Płukanie nosa specjalną solą fizjologiczną.  Są irygatory różnych firm, ale jednej sól jest najlepsza. Nie pamiętam niestety teraz nazwy. Te płukanki są genialne nie tylko na katar alergiczny, ale także na ropny i nawet na ból gardła. Mam nadzieję, że pomogłem.
Julia
1 Rok Temu
Potwierdzam z tymi pułkankami, że się świetnie sprawdzają. Ja mam Respimer i czyni cuda. Na początku się bałam ,że się utopię, :smile: ale potem nauczyłam się korzystać. Super sprawa. Polecam.
Dorota
1 Rok Temu
A ja bym radziła pójść do alergologa. Nie ma co leczyć się na własną rękę. Dobry alergolog od razu wprowadzi skuteczne leczenie.
loading...