Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

kaszel, kichanie,ćkawka

10 Odpowiedźi 179 Wyświetleń 2020-09-02 18:01:22 Forum Alergologiczne
Na widok roślin i zwierząt mam odruch kichania, odruchy wymiotne a nawet ćkawkę. Od czego mam zacząć żeby nie było tych dolegliwości?

eliB
1 Rok Temu
Dzień dobry,

zalecam wizytę u alergologa, a także ograniczenie kontaktów ze zwierzętami oraz przebywania w pomieszczeniach z roślinami


zaglecow
1 Rok Temu
Dzień dobry,

Proszę zacząć od kontaktu z lekarzem POZ w przychodni i przedstawienia mu swoich dolegliwości. Jeżeli będzie konieczność wykona on potrzebne badania lub skieruje do specjalisty. Przypominam że w obecnej sytuacji epidemiologicznej istnieje możliwość odbycia teleporady bez wychodzenia z domu.

Pozdrawiam!
mar_z
1 Rok Temu
Od ograniczenia kontaktu ze zwierzętami. Warto przeprowadzić testy alergiczne i udać się do alergologa w celu zdiagnozowania jakie alergeny bądź inne substancje wpływają na taką kolej rzeczy.
MikiK
1 Rok Temu
Podane objawy są bardzo dziwne. Warto skonsultować je z lekarzem pierwszego kontaktu (teleporada) lub umówić się do przychodni zdrowia psychicznego (nie potrzeba do tego skierowania).
capr09
1 Rok Temu
Witam, w pierwszej kolejności polecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, a następnie u lekarza alergologa - być może potrzebne będzie wykonanie skórnych testów alergicznych w celu ustalenia przyczyny występowania objawów. Pozdrawiam.
KarolinaCh
1 Rok Temu
Witam 

Udaj si na wizytę do alergologa 

Agaroz.
1 Rok Temu
Witam 

Zalecam wizytę u arelgologa i zrobienie testów alergicznych. Być może jest to wynik alergii.

Tusia
1 Rok Temu
Witam, takie objawy mogą świadczyć o alergii, zalecam kontakt z alergologiem, który po zebraniu wywiadu zleci wykonanie odpowiednich badań i wdroży leczenie
JanetRoksana
1 Rok Temu
Witaj! 

Proponuję konsultację z lekarzem POZ, który odpowiednio pokieruje diagnostyką i ewentualnym leczeniem.

Pozdrawiam!

1 Rok Temu
Witam,


Prawdopodobnie jest to związane z uczuleniem - proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym, który powinien skierować Pana do poradni alergologicznej.

loading...