Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Czterolatek chce rządzić!

Mam problem z moim kochanym urwisem. Ma 4 latka a chce wszystkimi rządzić. Nie słucha poleceń i jest krnąbrny. Nie chcę… >>

802 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Migdałki

Mam nawracające zapalenia migdałków. Nałykałem się leków, Ale nie na długo to pomaga. Już mi brakuje kasy na wizyty u laryngologa.… >>

833 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Demencja babci

Mam babcie 76 lat. Od jakiegoś czasu dostrzegam wyraźne oznaki jej demencji. Zapomina, czasem nawet mówi coś od rzeczy.… >>

920 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Problem z dzieckiem w samochodzie

Mam taki problem. Często wożę samochodem synka, ale on źle reaguje na jazdę. Nawet nie to, że wymiotuje, ale jest jakiś… >>

794 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Chirurg sportowy

Czy poleci mi ktoś we Wrocławiu lub okolicach dobrego chirurga sportowego, który znałby się na rzeczy, czyli specjalistę… >>

804 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Jęczmień!

Mam problem z jęczmieniem, wiecie taką grudką na powiece. Swędzi strasznie, puchnie, jest czerwone i przeszkadza. Pliss,… >>

760 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Czy jest sposób na powtarzajacy się katar ropny?

Czy jest sposób na powtarzający się katar ropny? Nie mogę się wiecznie szpikować antybiotykami. >>

724 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Opuchnięcie stopy...

Nachodziłam się po lekarzach, a problem jest dalej! Nie wiem od czego w prawej stopie na wierzchu zrobiło mi się napuchnięcie.… >>

784 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Szmery w sercu

Byłem na takim normalnym badaniu i lekarz przez słuchawki usłyszał, że mam jakieś szmery w sercu, powiedział, żeby sie nie… >>

790 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Deprecha

Możecie się śmiać, ale mi nie jest do śmiechu. Zostawiła mnie dziewczyna, a właściwie rzuciła. Gość był starszy dużo i ustawiony.… >>

826 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

loading...