Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Kamica nerkowa

Od dłuższego czasu mam problemy z kamicą nerkową. Jednak sposób dotychczas mi znany jest niestety bardzo bolesny i nieprzyjemny.… >>

556 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Zwężenie cewki moczowej a prostata

Cześć wszystkim, normalnie unikam porad medycznych przez internet ale mój problem narasta i chciałbym skonsultować mój przypadek… >>

449 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Stosowanie suplementacji przy przepisanych lekach od lekarza specjalisty

Leczę się u dwóch specjalistów- endokrynolog i psychiatra. Obydwoje przepisali mi leki: Eurhyrox( zdiagnozowano niedoczynność… >>

395 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Hormony

Mam 47 liat.trzy miesionce mam upuznienie miesionczki i mniej krwawi.na trzeci dzień miesionczki zrobiła badanie hormonu… >>

392 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

kontuzja pachwiny

Witam serdecznie, zwracam się do Was z prośbą o opinię jak leczyć kontuzję pachwiny? Otóż w czasie gry w piłkę nożną uległem… >>

431 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. Spoznia mi sie miesiaczka 6 dni. Wczesniej miałam regularne cykle zrobiłam2 testy ciazowe wyszly negatywne. Dodam… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Olbrzymia torbiel lewej półkuli mozgu

w 2016roku miałam zabieg fenestracji olbrzymiej torbieli lewej półkuli mózgu. Niestety to nic nie pomogło. Nadal mam bole… >>

433 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka

Mam 22 lata. Pod koniec gimnazjum/ początek technikum zaczęłam mieć okres nieregularnie to znaczy: 2 miesiące miesiączka… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

zawieszenie organizmu

Dzień dobry, Miałem przed chwilą bardzo dziwną sytuację. W pewnym momencie mój organizm jakby się 'zawiesił'. Przez około… >>

523 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Dlaczego nie mam okresu?

Przepuszczałam że okres dostanę 20 maja, 19 doszło do zbliżenia którego nawet nie można nazwać seksem. Po tym wszystkim… >>

402 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...