Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból kostek w ortezie.

W sobotę,[censored] po złamaniu V kości śródstopia dostałam ortezę typu walker.[censored] Niestety już pierwszej nocy zaczęła… >>

471 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wyniki Krzywej Cukrowej

Witam,[censored] mam pytanie,[censored] mój dietetyk stwierdził u mnie bo wynikach krzywej cukrowej ze mam hipoglikemie,[censored]… >>

433 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tętniak aorty brzusznej.

Chciałabym się dowiedzieć czy to groźne?[censored] .[censored] Aorta brzuszna od pnia [censored] trzewnego do rozwidlenia… >>

437 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bóle po prawej stronie- łopatka, bark, mostek, ramię.

Dzień dobry,[censored] [censored] Moje problemy rozpoczęły się w styczniu tego roku.[censored] Pewnego dnia poczułem ból… >>

373 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zanik czucia na wewnetrznej stronie przedramienia

Witam.[censored] 3[censored] dni temu po przebudzeniu zauważyłem,[censored] ze mam bardzo osłabiona lewa rękę.[censored]… >>

446 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki

Witam robiłam badania krwi i chciałabym by mi ktoś opisał wynik czy to coś poważnego czy tylko osłabienie [censored][censored][censored]… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból pobrzusza

[censored] [censored] [censored] [censored] [censored] Dobry Wieczór.[censored] Od [censored]3 lat mam bóle i kłucia u dole… >>

479 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zaczerwienienia w okolicach genitalii

Witam,[censored] kilka dni temu zauważyłem czerwone zaczerwienienia w swoich intymnych okolicach.[censored] Trochę mnie… >>

436 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Trzy guzy na szyi

Pilnie proszę o odpowiedź.[censored] [censored] U mojej mamy odkryli po usg że ma [censored]3 guzki na szyi.[censored] Rozpoznanie… >>

428 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

POKAZYCAM.PL

POKAZYCAM.PL [censored]- NAJLEPSZE SERWISY RANDKOWE,[censored] POZNAJ [censored]- SPOTKAJ [censored]- PRZELEC![censored]… >>

388 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...