Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Trądzik

Mam 22 lata i jestem chora na trądzik od około 9 lat. Borykam się zarówno z wykwitami ropnymi, jak również rozszerzonymi… >>

220 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Blizny

Witam posiadam 2 blizny po kurzajkach.Wyglądałyby duzo lepiej,gdyby nie moja głupota,ale trudno.Są one w bardzo widocznym… >>

301 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Okres

Witam od 3 miesiecy zażywam tabletki antykoncepcyjne . Do tej pory wszystko było okej. Ostatnio nagle dostałam okres w środę… >>

264 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Sennosc

Witam.Moj syn ma 22 lata nigdy na nic nie chorował i żył dość aktywnie:pracuje,normannie się odrzywia i było ok. Od trzech… >>

187 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Tabletka awaryjna

Dzień dobry w sobotę 30 czerwca odbyłam stosunek niestety pękła prezerwatywa w poniedziałek zażyłam tabletkę awaryjnie escapelle… >>

155 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ból głowy

Witam, od 02/2017, boli mnie codziennie glowa nad czolem. Nie mam problemow z zatokami, badania krwi i moczu wporzadku,… >>

160 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Białe coś przy odbycie

Witam Od jakiegoś czasu posiadam "coś" przy odbycie. Nie boli, nie krwawi, nie swędzi, ale wygląda paskudnie. Nie mam pojęcia… >>

196 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

taromentin czy clindamicin

Mam anginę ropną. Lekarz przepisał mi taromentin. Po dwóch dniach gorączka duża ponad 39. Mam straszne ropne naloty na całych… >>

172 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Oslabienie

od 2 tyg czuje sie bardzo slabo i zle jakbym byla pijana zaczelo sie dzien przed miesiaczka bardzo oslablam trzepalo mnie… >>

137 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Amitrytpylina - wrzody żołądka i dwunastnicy

Witam . Mam pytanie dotyczące brania amitryptyliny podczas diagnozowania wrzodów żołądka i dwunastnicy - obecnie czekam… >>

154 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...