Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból w klatce piersiowej

Witam od około tygodnia miewam bóle w klatce piersiowej na początku było to dwa trzy razy dziennie po wizycie u lekarza… >>

21 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. Mam cykle 30-35 dni, 24 dc pięścilam sie z chłopakiem, miałam styk z jego prejakulatem, do pełnej penetracji nie… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Biała łuszcząca i rozprzestrzeniająca się skóra na napletku

Witam jakoś rok temu zauważyłem u siebie biała wstępującą punktowa na początku były to zaledwie 3 małe kropki wiec nic sobie… >>

47 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kamica nerkowa a morsowanie

Witam. Od pół roku zmagam się z kamica nerkowa. Jak na tą chwilę to mam tylko małe zwapnienie w prawej nerce. Chciałam zacząć… >>

42 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Epapierosy a tarczyca

Witam, czy palenie epapierosów może mieć wpływ na moje guzki na tarczycy i hasmimoto? >>

59 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

dobry wieczor

czy znajdzie sie jakis lekarz dobry z Lublina ktory bd wiedzial co mi dolega otoz mam problem z owlosieniem na calym ciele… >>

76 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

pytanie o wynik insuliny

Witam, chciałam zapytać jakie są normy jeśli chodzi o wynik insuliny po 1h i po 2h po podaniu glukozy? Niestety nie mam… >>

68 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bakteria citrobacter spp w kale

Witam.rnW badaniach kału wyszła mi bakteria citrobacter spp. W opisie jest napisane : liczne, badanie wykonano metodą hodowlaną,… >>

68 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Leki

Witam mam pytanie odnośnie leków jakie one są czynne są silne czy nie Pierwszy lek to SKUDEXA a drugi TRANXENE >>

62 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Korekta wargi po rozszczepie

Witam wczoraj corka miala operacje korekty wargi po rozszczepie dzis zostala wypisana do domu a szwy sa do sciagniecia za… >>

54 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...